Nasze usługi księgowe zarekomendowali:

Kancelaria Prawnicza

Ad vocem z siedzibą w Łodzi
"(...) Ową współpracę z Państwa strony charakteryzuje nie często spotykany profesjonalizm, szczególna staranność oraz dbałość o detale w zakresie legalności zachowań przedsiębiorców, w tym poszanowania ich uprawnień jako podatników."
Ad vocem z siedzibą w Łodzi

Print Extra Studio Graficzne Drukarnia

W. Ambroziak i Wspólnicy sp.j
"(...) Kompetentni i otwarci pracownicy "Egidy" wykonują swoje zadania rzetelnie i soidnie, zaś Właściciel zawsze służy fachową poradą i pozwala odnaleźć się w gąszczu przepisów podatkowych."
W. Ambroziak i Wspólnicy sp.j

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

MIDAR  Dariusz Mikina
"(...) Należy podkreślić szeroką wiedzę oraz profesjonalizm pracowników a także jakość obsługi klienta, fachowość, terminowość oraz otwartość na potrzeby i wymagania."
MIDAR Dariusz Mikina

Pawlik Nieruchomości s.c.

P.Pawlik i G.Nowosielska-Pawlik
"(...) Jej pracownicy w każdej chwili byli gotowi do pomocy w niecodziennych sytuacjach, które zdarzają sie każdemu przedsiębiorcy."
P.Pawlik i G.Nowosielska-Pawlik

Tree Development Group

Tree Development Group
"(...) Nie bez znaczenia pozostaje także wysoka jakość obsługi klienta, która przejawia się w otwartości i życzliwości pań księgowych oraz miłej atmosferze w biurze."
Tree Development Group

WIEDZA - Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych

WIEDZA  - Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych
"(...) Dodatkowym atutem Biura Rachunkowego "EGIDA' jest również profesjonalne prowadzenie rozliczeń projektów unijnych, w tym sporządzanie wniosków o płatność."
WIEDZA - Wojewódzki Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych

Krumber Group

Marcin Tomaszewski
"(...) Nasza dotychczasowa współpraca z Biurem Rachunkowym EGIDA pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę."
Marcin Tomaszewski

P.P.U.H.

P.P.U.H.
"(...) Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta przejawiająca się życzliwością oraz otwartością na indywidualne potrzeby i wymagania."
P.P.U.H.
"Pragniemy Państwu wyjaśnić, iż dołączone referencje są adresowane na Biuro Rachunkowe Egida sp. z o. o. W dniu 26.04.2011 r. zarejestrowaliśmy kolejne biuro o nazwie Biuro Rachunkowe Egida s.c., które przejęło niemalże całą bazę klientów Biura Rachunkowego Egida sp. z o. o. Nastąpił wówczas także transfer wszystkich naszych pracowników, zaś firmy będące autorami referencji są w dalszym ciagu przez nas obsługiwane, ale w ramach nowopowstałego biura. Struktura właścicielska obydwu biur jest wciąż taka sama - Zdzisława Kaukiel i Monika Kaukiel."

Usługi - księgowość, kadry, płace, rozliczenia

Biuro Rachunkowe Egida oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi księgowej i kadrowo-płacowej podmiotów gospodarczych, jak rownież doradztwo w zakresie rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej.

Wynagrodzenie za nasze usługi jest uzależnione od ilości rejestrowanych dowodów księgowych oraz stopnia złożoności zagadnień księgowych i podatkowych występujących u klienta.

W ramach usługi księgowej oferujemy m.in.:

Prowadzenie ksiąg handlowych (również firm zagranicznych)
Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
Prowadzenie ewidencji podatkowej dla potrzeb rozliczeń
Sporządzanie okresowych deklaracji VAT i rocznych zeznań podatkowych CIT
Sporządzanie sprawozdań dla potrzeb GUS
Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
Opcjonalnie nasza usługa może obejmować również rozszerzoną obsługę rozrachunków - przygotowanie płatności dla dostawców, wezwania do zapłaty, noty odsetkowe, potwierdzenia sald.

W zakresie obsługi kadrowo-płacowej proponujemy:

Prowadzenie ewidencji personalnej pracowników - akta osobowe, ewidencja czasu pracy, dokumenty z nawiązywania i rozwiazywania stosunku pracy
Prowadzenie ewidencji i dokumentacji płacowej - listy płac, listy prac zleconych, kartoteki wynagrodzeń, rozliczanie podatku dochodowego PIT
Dokumentacja dla ZUS - dokumentacja zgloszeniowa, miesięczne deklaracje rozliczeniowe, dokumentacja zasiłków, raporty RMUA

W ramach rozliczanania projektów unijnych proponujemy:

Prowadzenie księgowości projektów unijnych - Księgi Handlowe
Prowadzenie księgowości projektów unijnych - Księga Przychodów i Rozchodów
Przygotowywanie wniosków o płatność w części finansowej